لیزر موهای زائد

با پیشرفت تکنولوژی در حوزه لیزر دیگر نیازی به استفاده از روش‌های سنتی مانند تیغ، اپیلاسیون، مومک نیست که عموما موقتی و دارای درد و صرف زمان زیاد می‌باشد. امروزه با استفاده از دستگاه های به روز آلمانی و آمریکایی می‌توانید به صورت دائمی و یکبار برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شوید.

هایفوتراپی

امروزه با توجه به بالا رفتن سن و ظهور چین و چروک‌های پوست، شمار زیادی از دانشمندان و محققین درصدد یافتن راه حلی برای جلوگیری از پیدایش و یا رفع این مزاحمین پوستی هستند، یکی از جدیدترین ساخته‌های دست مهندسین پزشکی، دستگاه‌های هایفوتراپی هستند. هایفوتراپی یکی از روش‌هایی است که به جوانسازی و لیفتینگ پوست کمک می‌کند.

فیشیال

راه های درمانی زیادی برای داشتن پوستی صاف و یکدست وجود دارد که موثر ترین آنها فیشیال است.

آراف فرکشنال

با بالا رفتن سن همه‌ی اندام‌های بدن دچار پیری می‌شوند که آثار آن در پوست مشهودتر است. عواملی مانند استعمال دخانیات، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و سبک زندگی ناسالم می‌تواند باعث تخریب سلول‌های پوستی شده و روند پیری پوست را تندتر کند. خوشبختانه امروزه روش‌های متنوعی برای جوانسازی پوست وجود دارد که یکی از به روز ترین متدها جوانسازی پوست با دستگاه ار اف فرکشنال است.

تزریق چربی

تزریق چربی

با افزایش سن میزان تولید الاستین و کلاژن کاهش یافته و این امر موجب خشک شدن پوست و ایجاد چین و چروک‌ها می‌شود. روش‌‌‌‌های متعددی برای جوانسازی صورت وجود دارد که یکی از این روش‌ها تزریق چربی است.

لیفت با نخ

لیفت با نخ

یکی از روش های کم تهاجمی و غیر تهاجمی بشمار می‌رود برای از بین بردن چروک صورت و افتادگی پوست کاربرد بسیاری دارد.لیفت صورت با نخ با تحریک کلاژن سازی بسیار قوی و کشیدن و جمع کردن پوست به سمت بالا نتیجه های شگفت آور و طبیعی در صورت شما ایجاد میکند.

میکرونیدلینگ

شاید شما هم با مشکل جای جوش و اسکار دست و پنجه نرم می‌کنید و یا بفکر جوانسازی صورتتان هستید، این مقاله مختص شماست. یکی از جدیدترین روش‌های جوانسازی پوست، رفع آکنه و جای جوش مزونیدلینگ است.

بوتاکس

بوتاکس

در عصر ما اغلب زنان و مردان به طراوت و تازگی پوست اهمیت می‌دهند. یکی از روش های موثر در از بین بردن چین و چروک های صورت تزریق بوتاکس است.

کربن تراپی

کربن تراپی

شاید خاصیت فوق العاده کربن فعال برای روشن کنندگی پوست را شنیده باشید کربن تراپی یکی از راه های فوق‌العاده موثر در شفاف سازی پوست و از بین بردن لک‌ها و تیرگی های پوست صورت است و به‌دلیل لایه برداری سطحی باعث جوانسازی می‌شود.